O nás

Od roku 1998 se ACCENT zabývá vývojem a produkcí smartphonů, tabletů a počítačů. Jejím hlavním mottem je přinášet nejnovější technologické inovace všem. Spojuje kvalitu, spolehlivost, dobrou cenu a moderní design.

V současnosti se zaměřuje především na vývoj a produkci smartphonů a tabletů. ACCENT neustále sleduje trendy a potřeby uživatelů a u jednotlivých modelů vždy chce nabídnout něco navíc oproti konkurenci. Svůj přístroj značky ACCENT, která se snaží být vždy o krok napřed v poměru cena x výkon, si může vybrat úplně každý.

ACCENT potěší kvalitním zpracováním plastů, designem, rychlou odezvou displeje i dostačující operační a uživatelskou pamětí. Všechna mobilní zařízení pracují na platformě Android a jsou DUALsim. Displeje jsou minimálně v HD rozlišení a s pamětí 2GB/16GB.

Neméně důležitou součástí je i velmi rychlý a efektivní poprodejní servis v ČR. Veškeré náhradní díly jsou na skladech okamžitě k dispozici.

Značka ACCENT slaví v listopadu dva roky na Českém a Slovenském trhu. Při této příležitosti Vám přinášíme zcela novou řadu telefonů NEON.

 

Zpracovávám...